PL    ENG                      12 Grudzień, imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
 
 


Noclegi Atrakcje
   
     Aktualności | foto galeria | noclegi na Kaszubach | nieruchomości | mapa Kaszub | Tapety na Pulpit  
 
 
 
Atrakcje na Kaszubach

Baza noclegowa na Kaszubach

Mapa Kaszub

Schowek

Wybierz typ wyszukiwarki
   

Serwisy Partnerskie Na Kaszuby
Warmia Mazury

Kwartalnik turystyczny-W górach


Sponsor Główny
Foto Web Adam Bolewski

Linki
Triathlonowy jubileusz z nowym terminem w Przechlewie (2016.10.20)

Już 14 listopada 2016 ruszą zapisy na Prime Food Triathlon Przechlewo 2017. Piąta edycja imprezy zostanie rozegrana w nowym terminie (26-27 sierpnia 2017), by jeszcze większa część z ok. 1000 Tribohaterów mogła połączyć zawody z zakończeniem lata w gronie przyjaciół i bliskich. Z okazji jubileuszu organizatorzy planują wiele ciekawych atrakcji i jeszcze więcej niespodzianek w okresie przygotowawczym.

 

Jak co roku na Prime Food Triathlon Przechlewo 2017 nie powinno zabraknąć znanych triathlonistów (wcześniej startowali tu m.in. Agnieszka Jerzyk, Kacper Adam, Łukasz Kalaszczyński), jednak tak naprawdę o tytuł Tribohatera będzie mógł powalczyć każdy chętny pasjonat sportu.

 

Jubileuszowa, piąta edycja imprezy zobowiązuje, dlatego przygotowując ją, czerpiemy z naszych dotychczasowych doświadczeń, jak również otwieramy się na nowe obszary działań – mówi Paweł Nowak, prezes zarządu firmy Prime Food i współorganizator imprezy. – Wielu Tribohaterów, którzy przyjeżdżają do Przechlewa, traktuje imprezę jako zakończenie sezonu letnich startów. Mamy nadzieję, że listopadowy termin rozpoczęcia zapisów pozwoli im optymalnie zaplanować triathlonowy kalendarz i połączyć start w Przechlewie z aktywnym wypoczynkiem w pięknej okolicy. Zdecydowanie sprzyjać temu będzie lekko przesunięty, sierpniowy termin imprezy – dodaje.

 

Tribohaterzy będą mogli sprawdzić się w pływaniu, jeździe na rowerze i bieganiu na jednym z 3 dystansów indywidualnych (28,25 km – sprincie, 56,5 km – ćwiartce i 112,99 km – połówce) lub 1 dystansie drużynowym (56,5 km). Do startu na najkrótszej trasie dodatkowo dopuszczeni zostaną zawodnicy w wieku 16-17 lat. Wkrótce dla wszystkich uczestników i ich towarzyszy ruszy kolejna odsłona projektu Tribohater – Tripaka Przechlewo, w ramach którego odbędą różne akcje przygotowujące do imprezy (m.in. koleżeńskie treningi) oraz wyjątkowe atrakcje podczas niej.