PL    ENG                      12 Grudzień, imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
 
 


Noclegi Atrakcje
   
     Aktualności | foto galeria | noclegi na Kaszubach | nieruchomości | mapa Kaszub | Tapety na Pulpit  
 
 
 
Atrakcje na Kaszubach

Baza noclegowa na Kaszubach

Mapa Kaszub

Schowek

Wybierz typ wyszukiwarki
   

Serwisy Partnerskie Na Kaszuby
Warmia Mazury

Kwartalnik turystyczny-W górach


Sponsor Główny
Foto Web Adam Bolewski

Linki
Koleżeński Trening Triathlonowy na powitanie lata w Przechlewie (2015.06.23)

Szlifowanie formy pod okiem profesjonalistów, wymiana doświadczeń i okazja do zdobycia pakietu startowego na Prime Food Triathlon Przechlewo – to wszystko czeka uczestników Koleżeńskiego Treningu Triathlonowego w Przechlewie. Wydarzenie rozpocznie się w najbliższą sobotę, 27 czerwca o godz. 10 na terenie przechlewskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. To część przygotowań do wrześniowej imprezy, która zwieńczy cykl Enea Tri Tour 2015.

Koleżeński Trening Triathlonowy poprowadzą trenerzy i profesjonalni zawodnicy: Dorota i Radosław Gudaniec, Andrzej Adamczak, Marek Łotysz i Jarosław Chajnowski. Pierwsza dwójka ma na koncie m.in. zwycięstwa w Marbruk Triathlon Charzykowy 2015 w swoich kategoriach wiekowych, a wszyscy – starty w triathlonach i maratonach na całym świecie.

Olimpijskie wyzwanie

– Planujemy, że będzie to koleżeński trening przed dystansem olimpijskim Prime Food Triathlon Przechlewo 2015 – zapowiada Radosław Gudaniec. – Obejmie on trzy etapy: 1500 m pływania, 40 km jazdy na rowerze oraz 10 km biegu, prowadzone przez trenerów, specjalistów w danej dziedzinie. Każdy zawodnik będzie miał możliwość, by wziąć udział w pojedynczej konkurencji lub sprawdzić się w całym triathlonie – dodaje Radosław Gudaniec.

Udział w wydarzeniu zapowiedzieli już zawodnicy ZKS Contra, którzy „zbierają” kilometry w ramach akcji charytatywnej „Biegamy dla siebie i dla innych”.

Triathlonowa niespodzianka

Organizatorzy przygotowali niespodziankę dla wszystkich uczestników sobotniego Treningu.

– Uczestnicy Koleżeńskiego Treningu Triathlonowego będą mieli okazję, by zdobyć pakiet startowy na dowolny dystans Prime Food Triathlon Przechlewo 2015. Mamy nadzieję, że dzięki Treningowi zawodnicy będą mogli jak najlepiej zapoznać się z trasą wrześniowych zawodów, a także wymienić się cennymi doświadczeniami – mówi Paweł Nowak, Prezes Zarządu firmy Prime Food, jeden z organizatorów Prime Food Triathlon Przechlewo. – Treningi Koleżeńskie to już tradycja. Odbywają się one od trzech lat w okresie przygotowawczym do imprezy i doskonale wpisują się w jej rodzinną i koleżeńską atmosferę – dodaje Paweł Nowak.

Na koniec Treningu zaplanowano integrację przy grillu. Dalsze szczegóły na temat wydarzenia można znaleźć na profilu facebookowym „Triathlon Przechlewo” oraz na stronie imprezy.

Pozytywna energia

Koleżeńskie Treningi wpisują się w wyjątkowy charakter Prime Food Triathlon Przechlewo 2015, w ramach którego odbędą się m.in. triathlonowe Mistrzostwa Polski na dystansie olimpijskim, Klubowe Mistrzostwa Polski Sztafet, zawody na dystansie 112,95 i sztafety na dystansie 56,5. Wydarzenie będzie zwieńczeniem cyklu imprez triathlonowych Enea Tri Tour.

– Jestem pewien, że wrześniowa impreza w Przechlewie wpisze się w niepowtarzalny klimat największego w Polsce cyklu imprez triathlonowych. Dzięki atmosferze, jaką na każdych zawodach tworzą triathloniści i kibice, będzie on pełen pozytywnej energii, radości, zabawy, mocy i pasji – mówi Grzegorz Kinelski, wiceprezes ds. handlowych Enei. – My zadbamy o dobry nastrój i samopoczucie obecnych, zapraszając ich do strefy ENERGIA+ Aktywne życie, w której każdy, bez względu na wiek i zainteresowania, znajdzie coś dla siebie –  dodaje.

Prime Food Triathlon Przechlewo odbędzie się w dniach 5-6 września 2015. Rejestracja na zawody potrwa do 31.07.2015. Więcej informacji na temat imprezy można znaleźć na stronie http://www.triathlonprzechlewo.pl