PL    ENG                      12 Grudzień, imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
 
 


Noclegi Atrakcje
   
     Aktualności | foto galeria | noclegi na Kaszubach | nieruchomości | mapa Kaszub | Tapety na Pulpit  
 
 
 
Atrakcje na Kaszubach

Baza noclegowa na Kaszubach

Mapa Kaszub

Schowek

Wybierz typ wyszukiwarki
   

Serwisy Partnerskie Na Kaszuby
Warmia Mazury

Kwartalnik turystyczny-W górach


Sponsor Główny
Foto Web Adam Bolewski

Linki
Triathlonowa wiosna w Przechlewie (2015.03.14)

Blisko 400 osób zarejestrowało się do tej pory na Prime Food Triathlon Przechlewo 2015. Wkrótce, z myślą o jak najlepszym przygotowaniu się uczestników do startu, nad Jeziorem Końskie rozpoczną się koleżeńskie treningi pod okiem profesjonalistów. Pierwsze zajęcia biegowe zaplanowano na 21 marca. Poprowadzi je triathlonista, Paweł Troka.

Wiosna to dobry okres, aby zwiększyć intensywność przygotowań do Prime Food Triathlon Przechlewo. Ubiegłoroczne, grupowe treningi cieszyły się popularnością nie tylko wśród okolicznych mieszkańców, ale też triathlonistów z całego regionu. Z tego powodu organizatorzy zdecydowali się rozwinąć ten pomysł.

Przebudzenie z zimowego snu

Zapraszamy na trening z okazji Pierwszego Dnia Wiosny wszystkich, którzy chcą przebudzić się ze sportowego snu zimowego i spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu – mówi Paweł Nowak, Prezes Zarządu firmy Prime Food, jeden z organizatorów Prime Food Triathlon Przechlewo. – Treningi koleżeńskie to idealna okazja do integracji, jak również do wymiany cennych doświadczeń triathlonowych – dodaje Paweł Nowak.

Zbiórka uczestników treningu z okazji Pierwszego Dnia Wiosny odbędzie się na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Przechlewie. Następnie, pod okiem Pawła Troki zawodnicy przebiegną się po okolicy. Na koniec zaplanowano integrację przy grillu. Dalsze szczegóły na temat najbliższego wydarzenia oraz kolejnych spotkań będzie można znaleźć na profilu facebookowym „Triathlon Przechlewo” oraz na stronie imprezy.

Planujemy, że trening z okazji Pierwszego Dnia Wiosny rozpocznie cykl przygotowań do wiosenno-letnich startów. Mamy też nadzieję, że koleżeńska formuła wydarzenia przekona niezdecydowanych pasjonatów sportu do rejestracji na wrześniowe zawody. Tym bardziej, że do końca marca będą oni mogli skorzystać z obniżonej opłaty startowej – podkreśla Paweł Nowak z Prime Food.

Triathlonowe możliwości

Wiosenne treningi wpisują się w wyjątkowy charakter Prime Food Triathlon Przechlewo 2015, w ramach którego odbędą się m.in. triathlonowe Mistrzostwa Polski na dystansie olimpijskim. Przechlewo będzie także gospodarzem Klubowych Mistrzostw Polski Sztafet oraz zawodów na dystansie 112,95 i sztafet na dystansie 56,5. Wydarzenie będzie też częścią największego w Polsce cyklu imprez triathlonowych Enea Tri Tour.