PL    ENG                      12 Grudzień, imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
 
 


Noclegi Atrakcje
   
     Aktualności | foto galeria | noclegi na Kaszubach | nieruchomości | mapa Kaszub | Tapety na Pulpit  
 
 
 
Atrakcje na Kaszubach

Baza noclegowa na Kaszubach

Mapa Kaszub

Schowek

Wybierz typ wyszukiwarki
   

Serwisy Partnerskie Na Kaszuby
Warmia Mazury

Kwartalnik turystyczny-W górach


Sponsor Główny
Foto Web Adam Bolewski

Linki
6-7 września zapraszamy na zawody Triathlon Przechlewo (2014.09.03)

POZNAJ NAJTWARDSZYCH LUDZI Z ŻELAZA W PRZECHLEWIE!

Prime Food Triathlon Przechlewo to ostatnia odsłona ENEA Tri Tour, czyli największego w Polsce cyklu imprez triathlonowych. To właśnie na Kaszubach rozstrzygną się losy klasyfikacji generalnej, do której zawodnicy zbierali punkty przez ostatnie kilka miesięcy. Jednak kibiców w Przechlewie nie będzie rozgrzewać wyłącznie rywalizacja indywidualna, ponieważ tegoroczną nowością będzie start sztafet, który zapowiada się niezwykle emocjonująco.

Organizatorzy imprezy (Gmina Przechlewo, Endu Sport, a przede wszystkim Zakładowy Klub Sportowy Contra i sponsor główny, czyli Prime Food Sp. z o.o.) przygotowali dodatkowe atrakcje dla zawodników, ich rodzin i kibiców. Głównym wydarzeniem towarzyszącym będzie koncert zespołu BRACIA (niedziela, godz. 16). Nie zabraknie też konkursu na najlepszą grupę kibica i sporej dawki pozytywnej energii.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO PRZECHLEWA W DNIACH 6 – 7 WRZEŚNIA!

Już 6-7 września na starcie stanie ok. 900 zawodników, którzy zmierzą się na dwóch dystansach. Na dystansie długim będą mieli do pokonania 1,9 km pływania w Jeziorze Końskim, 90 km etapu kolarskiego na trasie Przechlewo – Rzeczenica oraz będą musieli przebiegnąć dystans półmaratonu, czyli ok. 21,1 km. Natomiast drugi z rozgrywanych dystansów będzie odpowiednio o połowę krótszy.