PL    ENG                      12 Grudzień, imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
 
 


Noclegi Atrakcje
   
     Aktualności | foto galeria | noclegi na Kaszubach | nieruchomości | mapa Kaszub | Tapety na Pulpit  
 
 
 
Atrakcje na Kaszubach

Baza noclegowa na Kaszubach

Mapa Kaszub

Schowek

Wybierz typ wyszukiwarki
   

Serwisy Partnerskie Na Kaszuby
Warmia Mazury

Kwartalnik turystyczny-W górach


Sponsor Główny
Foto Web Adam Bolewski

Linki
Prime Food Triathlon Przechlewo 2014 (2014.08.20)

W sobotę 23 sierpnia odbędzie się zaplanowany II Koleżeński Integracyjny Trening Triathlonowy to okazja do tego, by sprawdzić swoją formę przed Prime Food Triathlon Przechlewo 2014 i przetestować trasę razem z ubiegłorocznym zwycięzcą, Pawłem Troką. Uczestnicy będą również mogli wymienić się doświadczeniami i zdobyć pakiet startowy na zawody Prime Food Triathlon Przechlewo 2014, które odbędą się w dniach 6-7 września 2014 r.


Impreza pod nazwą II Koleżeński Integracyjny Trening Triathlonowy odbędzie się w SOBOTĘ, 23 SIERPNIA GODZ. 10:30 NAD JEZIOREM KOŃSKIM W PRZECHLEWIE

Mam nadzieję, że wspaniała atmosfera lipcowego treningu skłoni triathlonistów do jeszcze liczniejszego udziału w sobotnich zajęciach – mówi Paweł Troka. – Zawodnicy będą mieli okazję, by potrenować na krótkim dystansie w dwóch grupach. Jedna z nich wystartuje typowo rekreacyjnie, z kolei druga będzie mogła się trochę pościgać. Każdy znajdzie więc coś dla siebie.

Udział w wydarzeniu będzie bezpłatny, a jego trasa obejmie 950 m pływania, 45 km jazdy na rowerze oraz 10,55 km trasy biegowej. Podczas startu nie będą prowadzone pomiary czasu oraz ogólna klasyfikacja. Po skończonym treningu organizatorzy i sponsorzy zaplanowali wspólną integrację przy poczęstunku.

Zapraszamy wszystkich triathlonistów przygotowujących się do Prime Food Triathlon Przechlewo 2014 – mówi Paweł Nowak, prezes sponsora głównego imprezy oraz pasjonat triathlonu. – Tradycją jest to, że udział w Treningu umożliwia zdobycie pakietu startowego na wrześniową imprezę. To szansa dla tych zawodników, którzy ze względu na wysoką frekwencję i limit zgłoszeń nie mogą zarejestrować się już na krótkim dystansie.

Harmonogram II Koleżeńskiego Integracyjnego Treningu Triathlonowego:

10:15 – zbiórka uczestników

10:25 – odprawa i omówienie trasy

10:30 – start Treningu

14:00 – planowany czas zakończenia Treningu

Po 14:00 – integracja dla zawodników przy poczęstunku przygotowanym przez Organizatorów
i Sponsorów Prime Food Triathlon Przechlewo 2014

Szczegóły: http://www.triathlonprzechlewo.pl/aktualnosci/Drugi-Integracyjny-Kolezenski-Trening-Triathlonowy

informacja nadesłana przez Biuro Prasowe ENDU SPORT